Psikoloji, Genetik ve Tıp Tez ve Proje Hazırlama Merkezi

Psikoloji bilimi, insanlarda zihin ve davranışların bilimsel olarak inceler. Psikoloji, duygular ve düşünceler dahil olmak üzere bilinçli ve bilinçsiz fenomenlerin incelenmesini içerir. Doğa bilimleri ile sosyal bilimler arasındaki sınırları aşan, geniş kapsamlı bir akademik disiplindir. Psikologlar, disiplini nörobilime bağlayarak beyinlerin ortaya çıkan özelliklerini anlamaya çalışırlar. Sosyal bilimciler olarak psikologlar, bireylerin ve grupların davranışlarını anlamayı amaçlar.

Moleküler Biyoloji ve Genetik, hücreleri oluşturan moleküllerin canlıların davranışlarını nasıl belirlediğini anlamaya çalışır. Biyologlar, canlı hücrenin karmaşık ortamında bu moleküllerin işlevini incelemek için moleküler ve genetik araçlar kullanırlar.

Psikoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik ve Tıp alanında proje hazırlamak zaman almaktadır. Bu konuda size esnek çözümler sunuyoruz. Ekibimiz proje yazımı, istatistik analizi, tez yazımı ve diğer tüm ilgili konularda destek vermektedir.

Sağladığımız Hizmetler

 1. Psikoloji, Genetik ve Tıp Alanında Makale, Tez ve Proje Yazımı
 2. SPSS ile Derin Veri Analizi
 3. SPSS AMOS ile Tanımlayıcı Analizler
 4. R ile Derin Veri Analizi
 5. İngilizce ve Türkçe Makale Yazımı
 6. İngilizce ve Türkçe Tez Yazımı
 7. PyMol ile Biyokimyasal Analizler
 8. Moleküler Docking
 9. Bioinformatik Analizler
 10. Bulk-RNA Sequencing Analizi – Veri kalite kontrol, heatmaps, DeSeq2
 11. Single-cell RNA Sequencing Analizi

Bilgi için Whatsapp:  +44 7716536363

Caglar Cil hakkında
Türkiye'nin kendimce en güzel şehirlerinden birinde, Denizli'de, dünyaya geldim. Liseyi Denizli Anadolu Lisesi'nde okudum. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Moleküler Biyoloji ve Genetik mezunuyum. Glasgow Üniversitesi'nde İmmunoloji ve Enflamatuvar Hastalıklar üzerine yüksek lisansımı burslu olarak yaptım. Lisans hayatım boyunca Lodz Üniversitesi, Göteborg Üniversitesi ve Toronto Üniversitesi'nde araştırmalara katıldım. Bu çalışmalar sonucunda Cardiovascular Research ve Journal of Dental Research'te yayınlanan çalışmalarımız var. Öykü yazmayı seviyorum. Öykü Fanzin'de yayınlanan öyküm ve İYTE'de almış olduğum bir "birincilik" bir de "ikincilik" ödülüm var. Almanca öğreniyorum, İngilizce konuşabiliyorum, keman çalmayı öğreniyorum. Amacım Türkiye okuyucusuna bilimi sevdirmek, zaman buldukça eğlencesine bilimsel haberleri paylaşmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*